Doprava

Zásilky jsou odesílány z Bali,Indonésie, avšak cena poštovného do České republiky je pouze 120 Kč, jakoby byl balík odeslán v ramci ČR. Je to kompenzace z naší strany za dlouhé čekání. Doručení trvá standartně 3-4 týdny.

Cena poštovného do celého světa mimo ČR je 10 USD za jeden kus , +4 USD za každý další ( 14 USD/2ks, 18 USD/3 ks, 22 USD/4 ks adt.) .

Pokud máte zájem o rychlejší doručení (případně i s pojištěním), je to možné, cena bude ovšem mnohem vyšší.

 

Zásilky lze podle čísla sledovat na různých sledovacích webových stránkách. Doporučujeme 17track.net nebo ems.posindonesia.co.id, jakmile se balík dostane na území ČR, lze jej dohledat v systému České pošty.

Nenechte se znervóznit, když nemůžete najít informace o vaší zásilce, mnohdy se stane, že balik je již doručen a teprpe potom se aktualizují informace na trekovacích stránkach. Celkově máme s doručováním do Evropy dobré zkušenosti, častokrát balík dorazí do 10 dnů.

 

Na době doručení se může odrazit i skutečnost, že mnoho naších modelů není šito na sklad do zásoby, ale tvoříme je až dle objednávek, v tomto případě to znamená pár dnů čenání navíc. Děkujeme velmi za pochopení a ohleduplnost vůči našemu udržitelnému a individuálnímu přístupu. O všech skutečnostech zákazníky průběžně informujeme.

 

Pokud se přihodí (a my doufáme, že NE), že objednávka do 4 týdnu nedorazí, neprodleně nás kontaktujte, pomůžeme Vám zjistit, kde je zádrhel. V případě ztráty balíku, ačkoli je to mimo naši kontrolu, nabízíme náhradu zboží či vrácení peněz. V takové situaci žádáme naše zákazníky o trpělivost, jelikož tomuto musí předcházet z naší strany proces reklamace zásilky na poště.